Nadszedł czas podsumowań

Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc” dobiegła końca. Nadszedł czas podsumowań. Ze sprzedaży tych „dobroci” uzyskaliśmy kwotę 597 złotych. Pieniądze te zostaną przekazane na konto Fundacji Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie "O zdrowie dziecka". Z chorymi dziećmi solidaryzowaliśmy się także przychodząc do szkoły w piżamach. Jego celem było zwrócenia uwagi na zdrowie i empatię, pokazanie że mały gest może mieć ogromne znaczenie. Nie myślimy o zdrowiu, kiedy jesteśmy zdrowi. Ale jak cenne jest zdrowie poznajemy dopiero w chorobie.

Dziękujemy

Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc”      Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc”     Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc”

Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc”    Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc”    Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc”

Akcja charytatywna „Tydzień dobroci serc”