DZIEŃ BABCI I DZIADKA - 21, 22 stycznia

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem i pamięta jak ważną rolę w naszym życiu pełnią babcie i dziadkowie. 21 i 22 stycznia to tylko symboliczne święto w naszym kalendarzu. Tak naprawdę to każdego dnia w roku dziadkowie myślą i troszczą się o swoje wnuki, dlatego też każdego dnia powinniśmy być im wdzięczni za trud, poświęcenie i okazywaną miłość. To przecież ukochane osoby, które nigdy się nie gniewają, częstują łakociami, zawsze cierpliwie wysłuchają i pomogą rozwiązać każdy problem. Babcia i dziadek to osoby bardzo potrzebne w życiu każdego młodego człowieka. Są dla nich bowiem życiową mądrością, wiedzą, doświadczeniem- są drogowskazem.

Dlatego też w tym wyjątkowym dniu cała społeczność szkolna dziękując za miłość, ciepło i troskę, pragnie złożyć Wam Drogie Babcie i Drodzy Dziadkowie najszczersze życzenia:

Życzymy Wam wszystkiego, co w życiu najlepsze i najpiękniejsze,

dobrego zdrowia, młodzieńczej energii,

nieustającej radości i pogody ducha,

Niech każdy kolejny dzień będzie lepszy od poprzedniego,

a Wasz bagaż życiowy i mądrość niech stanie się przykładem dla innych.